درباره کهن پلاستیک

تنوع فنی محصولات و خدمات شرکت تولیدی کهن پلاستیک:
با توجه به امكانات موجود ، کهن پلاستیک  يكي از كامل ترين و مجهزترين شركت هاي فعال در سطح کشور مي باشد . اين شركت با در اختيار داشتن تجهيزات توليد انواع ظروف یکبار مصرف فومی تک پرسی،  یک و یکچهارم پرسی، یک و نیم پرسی، دو پرسی، دیس، بشقاب، همبرگری ، نايلكس با قابلیت چاپ تبلیغاتی قادر است يك بسته كامل خدماتي را به مشريان خود ارائه دهد و هر آنچه مورد نياز مشتري مي باشد ، توليد نمايد.

productscover

مهندسان و كاركنان مجرب و كارآزموده  کهن پلاستیک مي توانند محصولاتي با كيفيت چشمگير در كوتاه ترین زمان ممكن و با كمترين هزينه به مشتريان خود عرضه نمايند.

تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت شرکت تولیدی کهن پلاستیک :
مديريت شركت کهن پلاستیک ، به عنوان یکی از معدود تولید کنندگان با جواز بهداشت در صنایع فومی ، توجه به تحقيقات را ضروريات فعاليت پوياي صنعتي مي داند و تلاش مي كند تا بهره گيري از دانش روز به توانايي توليدمحصولات جديد و استاندارد مورد نياز جامعه در بخش هاي تخصصي دست پيدا كند.

در اين بخش ، مهندسان مجرب و كارآزموده شركت در امر كنترل كيفيت و طراحي محصولات تخصصي و استاندارد طبق سفارش مشتري و يا حتي به روش مهندسي معكوس ، تلاش مي كنندمحصولاتي را توليد كنند كه به لحاظ كيفي در سطح بسيار بالا بوده به طور كامل مطابق با نيازهاي مشتريان باشند.
شرکت کهن پلاستیک به وظایف خود در مقابل حفظ پاکی و سلامت محیط زیست آگاه است ومیداند که منابع زمین محدود بوده و با تولید محصولات قابل بازیافت خود ، در تلاش است تا این دانش را به جهان منتقل نموده و دیگران را نیز تشویق به این امر نماید.
اما از آنجا كه شركت کهن پلاستیک از شركت هاي با سابقه مي باشد ، همواره تلاش نموده تا جزو پيشگامان نوآوران در اين صنعت باشد .

احترام به منافع جامعه ، تكامل تكنولوژي انسان گرا و ارج نهادن به منافع و خواسته هاي مشتري حركتي است پايدار و بي انتها و به گونه اي عمل خواهيم كرد كه انسان گرايي، كيفيت انديشي، خلاقيت، تعهد و احترام به خواسته هاي شما مشتريان را با نام شركت تولیدی کهن پلاستيك عجين سازيم.
شرکت کهن پلاستيك، فعاليت خود را در صنعت پلاستیک کشور از سال۱۳۸۳ آغاز نموده و با بهره مندی از منابع انسانی متعهد و توانمند، مدرن ترين فناوري هاي روز دنيا ، مواد اولیه با کیفیت و روش های نوین کسب و کار ، توانسته است نقش موثری در پاسخگويي به نيازها و خواسته هاي بازار كيفيت گراي ميهن عزيزمان ايفا نمايد. تمركز بر توليد ظروف یکبار مصرف و پلی استایرن در طول اين مدت موجب گرديده است تا ظروف توليد شده توسط این شركت به انتخابي مطمئن براي مصرف كنندگان خانگی و صنعتی اين كالا تبديل گردد.
لذا بر این باوریم که بین رشد، بقا و سودآوری ما و ارضای خواسته هاي شما مشتريان ارزشمند، پیوندی ناگسستنی وجود دارد. بنابراین با هدف ارائه محصولات و خدمات متنوع و مفيد در جهت رفاه جامعه گام خواهیم برداشت تا مصرف كنندگان در هر جاي ايران به وجود و اعتبار شركت کهن پلاستيك تهران افتخار نموده و توليدات اين شركت را نمونه اطمينان، كيفيت و تعهد به منافع مشتري بدانند و نسبت به دفاع از اعتبار و محصولات شركت احساس تعهد نمايند.